Mikael Jansson, Iggy Pop with Dior handbag #4

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MIKAEL JANSSON
född 1958
Iggy Pop with Dior handbag #5
Signerad,daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson, A.P 1/2 + Edition 5, 2014. Gelatinsilverfotografi monterat på aluminium, ca 72,5 x 53,5.

PROVENIENS:
Gun Gallery, Stockholm

366

2019-11-25