Nils Nilsson, Blomsterstilleben

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

NILS NILSSON
1901-1949
Blomsterstilleben
Signerad N.N. Olja på duk, 69,5 x 64,5 cm.

380

2019-11-25