Nils Nilsson, Sommarkväll vid havet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

NILS NILSSON
1901-1949
Sommarkväll vid havet
Signerad NN. Olja på duk, 45 x 90 cm.

UTSTÄLLD:
Med kärlek till Färgen, Bohusläns Museum, 2017

434

2019-11-25