Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
NILS NILSSON
1901-1949
Sommarkväll vid havet
Signerad NN. Olja på duk, 45 x 90 cm.
UTSTÄLLD:
Med kärlek till Färgen, Bohusläns Museum, 2017
434
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här