Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, golvspegel, Stockholm 1930-tal, bonad björk, vridbar, rund fotplatta, höjd 198, bredd 56 cm, mindre slitage och mindre skada i ramen
14
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här