Nordiska Kompaniet, golvspegel, 1930-tal

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, golvspegel, Stockholm 1930-tal, bonad björk, vridbar, rund fotplatta, höjd 198, bredd 56 cm, mindre slitage och mindre skada i ramen

14

2019-11-25