Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
OLA BILLGREN
1940-2001
Studie i rött V
Signerad och daterad på baksidan Ola Billgren -94. Olja på duk, 28 x 34 cm
337
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här