Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
OLGA COSTA
Tyskland/Mexiko 1913-1993
Tata Chipe - Pre-Columbian Woman
Signerad och daterad Olga Costa- 65. Olja på pannå, 60 x 50 cm
PROVENIENS
Inköpt på Gallery Inez Amor, Mexico City på 1970-talet
532
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här