Olle Baertling, Ayarua
Klubbat för:
45000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLLE BAERTLING
1911-1981
Ayarua
Signerad, numrerad och daterad Baertling 33/50, 1972-77. Färgserigrafi, 1977, 140 x 70 cm. Editerad av Galerie Hoffman, Tyskland.
PROVENIENS
Galleri Nordenhake, Stockholm
Galleri Åklundh, Lund
därefter i svensk privat ägo
436
2019-11-25