Olle Baertling, Kia

Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLLE BAERTLING
1911-1981
Kia
Stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 12/14, färgserigrafi, bladstorlek 75 x 110 cm.

346

2019-11-25