Olle Baertling, Vebama

Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama
Olle Baertling, Vebama

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLLE BAERTLING
1911-1981
Vebama
Stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 21/25, färgserigrafi, bladstorlek 110 x 75 cm

396

2019-11-25