Otto Schulz, byrå, Boet

Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet
Otto Schulz, byrå, Boet

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OTTO SCHULZ, tillskriven, byrå, Boet, Göteborg 1930-tal, lackerad och bonad björk, fronten med tre lådor, marmorskiva, höjd 78, 102 x 42 cm, smärre slitage, ny stenskiva

18

2019-11-25