Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
5 000-8 000 SEK
PENTTI SAMMALAHTI
Finland, född 1950
Helsinki Finland 2005
Signerad Pentti Sammalathi och daterad 2005. Gelatinsilverfotografi. Bildmått 15,5 x 18 cm.
PROVENIENS
GunGallery
536
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här