Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
PER MANING
Norge, född 1943
Dwarf Hippopotimus 1990-92
Signerad och numrerad 1/5 på baksidan. Gelatinsilverprint, 43,5 x 42,5 cm.
PROVENIENS
Galleri Riis, Stockholm
537
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här