Per Maning, Dwarf Hippopotimus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PER MANING
Norge, född 1943
Dwarf Hippopotimus 1990-92
Signerad och numrerad 1/5 på baksidan. Gelatinsilverprint, 43,5 x 42,5 cm.

PROVENIENS
Galleri Riis, Stockholm

537

2019-11-25