Klubbat för:
102000 SEK
Utropspris
150 000-200 000 SEK
PETER DAHL
1934-2019
Advokaterna
Signerad och daterad Peter Dahl -71. Olja på duk, 54 x 65 cm
331
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här