Philippe Starck, skulptur, Daum

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PHILIPPE STARCK, skulptur, Daum, Frankrike, klart, svart matterat och blått matterat glas, signerad Daum STARCK, höjd 50, 60x50 cm, smärre repor, ett horn med något invändig beläggning

274

2019-11-25