Poul Kjaerholm, "PK61", soffbord, E Kold
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
POUL KJAERHOLM, "PK61", soffbord, E Kold Christensen, Danmark, tillverkat före 1964, underrede av rostfritt stål, skiva av svart skiffer, märkt DENMARK, höjd 35, skivans mått 80 x 80 cm: smärre slitage och nagg
127
2019-11-25