Robert Blackburn, Strange Instrument

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-22 000 SEK

ROBERT BLACKBURN
USA 1920-2003
Strange Instrument
Signerad och daterad Rob Blackburn /62. Ed/15.
Litografi, 32 x 24 cm

490

2019-11-25