Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-22 000 SEK
ROBERT BLACKBURN
USA 1920-2003
Strange Instrument
Signerad och daterad Rob Blackburn /62. Ed/15.
Litografi, 32 x 24 cm
490
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här