Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ROGER RISBERG
1956-2011
Flickorna i Bohuslän
Signerad och daterad Roger Risberg 1998. Akvarell på papper, 56 x 77 cm.
PROVENIENS:
Galerie Bel'Art, Stockholm
441
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här