Rölakanmatta, 1900-talets mitt

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

RAKEL CALLANDER, tillskriven, matta, rölakan, Sverige 1960-tal, rödrosa botten, t-avslut i grått och vitt, 242 x 168 cm, fransar saknas

205

2019-11-25