Rolf Palm, vaser, 8 st, egen ateljé i Mölle

Klubbat för:

6500 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

ROLF PALM, vaser, 8 st., 1970-tal, egen ateljé i Mölle, olika glasyrer, signerade Palm Mölle, några även 1970, 1971 och G2, höjd 8-16,5 cm, en vas med smärre nagg

311

2019-11-25