Klubbat för:
6500 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
ROLF PALM, vaser, 8 st., 1970-tal, egen ateljé i Mölle, olika glasyrer, signerade Palm Mölle, några även 1970, 1971 och G2, höjd 8-16,5 cm, en vas med smärre nagg
311
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här