Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000-6 000 SEK
SCHNEIDER, vaser 2 st., Frankrike 1920-tal, melerad glasmassa i lila, violett och gult respektive orange och grått, fötter i lila glasmassa, en vas signerad Schneider, höjd 10 och 12,5 cm
254
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här