Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SIMON GATE, pokal, Orrefors 1920-tal, rikligt graverad dekor av kvinnofigurer, bordyrer och stiliserade växter, signerad Gate 134 Orrefors, formgiven 1920, höjd 36 cm
256
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här