Stellan Mörner, Vårafton vid en insjö - Esplunda

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Vårafton vid en insjö - Esplunda
Signerad Mörner. Olja på duk, 38 x 46 cm.

454

2019-11-25