Sven Alfons, Från konstnärens egen trädgård

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SVEN ALFONS
1918-1996
Från konstnärens egen trädgård
Signerad och daterad Alfons -51. Olja på pannå, 92 x 61 cm.
.

456

2019-11-25