Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SVEN ALFONS
1918-1996
Från konstnärens egen trädgård
Signerad och daterad Alfons -51. Olja på pannå, 92 x 61 cm.
.
456
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här