Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
TAKARMATURER, 1 par, "Sputnik", Tyskland 1950-tal, mässing och plast, 18 ljusarmar, höjd 32, diameter 110 cm, smärre slitage
HISTORIK
Inköpta till Siretorps bygdegård, Sölvesborg sent 1950-tal.
152
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här