Théo Tobiasse, Histoire de la Reine Esther

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

THÉO TOBIASSE
Frankrike 1927-2012
Histoire de la Reine Esther
Signerad Theo Tobiasse och daterad -74. Gouache och blandteknik, 67 x 51 cm.

511

2019-11-25