Klubbat för:
4600 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
TIMO SOLIN
född 1947
Kvinna i blått
Signerad och daterad Timo Solin 2015. Skulptur i bemålad plåt i blått och rött, höjd 46 cm, sockel i plexiglas.
401
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här