Timo Solin, Kvinna med rött hår

Klubbat för:

4400 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

TIMO SOLIN
född 1947
Kvinna med rött hår
Signerad och daterad Timo Solin -10. Skulptur i bemålad plåt, höjd 43 cm, sockel i plexiglas.

465

2019-11-25