Timo Solin, Kvinna med utslaget hår

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

TIMO SOLIN
född 1947
Kvinna med utslaget hår
Signerad och daterad Timo Solin -91. Skulptur i bemålad plåt i blått och rött, sockel i plexiglas, höjd ca 108 cm

458

2019-11-25