Vikskärm, rotting, 1940-tal

Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal
Vikskärm, rotting, 1940-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

VIKSKÄRM, tredelad, rotting, 1940-tal, höjd 181, bredd varje del 50 cm, mindre skador

97

2019-11-25