Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
VILHELM BJERKE-PETERSEN
Danmark/Sverige 1909-1957
Komposition 1952
Olja på pannå, 41 x 33 cm
Stämplad och verifierad på baksidan av konstnärens hustru Eva-Lisa Lennartsson
494
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här