Willy Rizzo, soffbord/barbord, Italien 1970-tal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

WILLY RIZZO, soffbord/barbord, Italien 1970-tal, svart glasfiber med nedsänkt lös insats i rostfritt stål, höjd 35, 128 x 80 cm, repor

169

2019-11-25