Klubbat för:
170000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
YLVA OGLAND
född 1974
Ylva & Sisela
Signerad och daterad på baksidan Ylva Ogland 2008-13. Olja på duk, 125 x 85 cm.
PROVENIENS:
Fruit and Flower Deli, New York
462
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här