Yngve Rådberg, De överlevande

Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande
Yngve Rådberg, De överlevande

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

YNGVE RÅDBERG
född 1968
De överlevande
Signerad och daterad på baksidan Yngve Rådberg 2002. Olja på plexi, 25,5 x 38,5 cm.
PROVENIENS: Galleri Mariann Ahnlund

463

2019-11-25