Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
ZAK KITNICK
USA, född 1984
Untitled
Signerad och daterad 2009, numrerad 2/5, c-print. 76 x 50,5 cm.
PROVENIENS:
Johan Berggren Gallery, Malmö
541
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här