Albert Johansson, Komposition

Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Komposition
Signerad Albert Johansson. Olja på pannå, 52 x 60,5 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

2020-11-24