Andy Warhol,
Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ANDY WARHOL
USA 1928-1987
Reigning Queens: Queen Ntombi Twala of Swaziland
Signerad och numrerad Andy Warhol . Färgserigrafi, 1985, 100 x 80 cm. Editerad av George C: P. Mulder, Amsterdam.
LITTERATUR
Feldman & Schellman II.235
538
2020-11-24