Ann Edholm, Ordet på tungan

Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan
Ann Edholm, Ordet på tungan

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANN EDHOLM
Född 1953
Ordet på tungan
Olja på duk, 68 x 68 cm.

PROVENIENS
Gallerie Nordenhake, Stockholm

482

2020-11-24