Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ANN EDHOLM
Född 1953
Utan titel
Signerad och daterad a tergo Ann Edholm NY 1988. Olja och vax på papper, 77,5 x 70 cm.
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund
469
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här