Klubbat för:
7000 SEK
Utropspris
8 000-1 000 SEK
ANNIKA LARSSON
Född 1972
Untitled (Cigar) 1999
Signerad och daterad på baksidan. C-print, upplaga 2/3, 73 x 93
UTSTÄLLNINGAR
Andréhn-Schiptjenko
486
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här