Arne Jones skulptur Vevace
Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ARNE JONES
1914-1976
Vevace
Signerad och daterad A. J-s -60, numrerad 4/20. Grönpatinerad brons, höjd med svart träsockel 20,5 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
404
2020-11-24