Arne Jones skulptur Vevace

Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace
Arne Jones skulptur Vevace

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ARNE JONES
1914-1976
Vevace
Signerad och daterad A. J-s -60, numrerad 4/20. Grönpatinerad brons, höjd med svart träsockel 20,5 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

404

2020-11-24