Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ASHER PENN
Kanada, född 1982
Asher Mixtape Hell 2
Portfolio med 30 verk i originalbox, Signerad och numrerad 5/5.
PROVENIENS:
Johan Berggren gallery, Malmö
547
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här