Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
AXEL EINAR HJORT, soffbord, "Utö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal, syrabetsad furu, ovalformad skålad bordsskiva, centralfot, höjd 48, 71 x 54 cm, smärre slitage
13
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här