Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AXEL EINAR HJORT, barskåp, Swedish Grace, 1920-tal, bonad björk med svärtade detaljer, lådor och skåpsdörrar med träskuren dekor, höjd 129, 125 x 35 cm, mindre slitage, nyckel saknas
12
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här