Axel Einar Hjorth, "Skoga", bänk, NK 1933
Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Skoga", bänk, Nordiska Kompaniet 1933, syrabetsad furu, märkt med metallbricka NK R 36366 - C 8 10 33, höjd 65, sitthöjd 46, längd 208 cm, visst slitage
PROVENIENS
Lusthuset Sorunda
16
2020-11-24