Klubbat för:
46000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Skoga", bord, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1933, syrabetsad furu, märkt med metallbricka NK 36367 C 21 7 33 33, höjd 70, 178 x 60 cm, slitage
PROVENIENS
Lusthuset Sorunda
15
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här