Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, stolar, 7 st., "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal, syrabetsad furu, rygg med spjälor, höjd 80, sitthöjd 43 cm, smärre slitage
14
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här