Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, tillskrivna, stolar 6 st., möjligen Nordiska Kompaniet, 1930-tal, brunbetsad furu, klädda med rödbrun textil, höjd 88, sitthöjd 46, klädseln med slitage
17
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här