Axel Olson Skördetid

Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid
Axel Olson Skördetid

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Skördetid
Signerad och daterad Axel Olson 41. Olja på duk, 25 x 35 cm.

315

2020-11-24