Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
AXEL OLSON
1899-1986
Skördetid
Signerad och daterad Axel Olson 41. Olja på duk, 25 x 35 cm.
315
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här