Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
AXEL OLSON
1899-1986
Tistlarna
Signerad och daterad Axel Olson 41, olja på duk, 35 x 30 c,
PROVENIENS:
Lois Sunneby, född Anger Bengtsson (1902-1974)
342
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här