Axel Olsson

Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Tistlarna
Signerad och daterad Axel Olson 41, olja på duk, 35 x 30 c,

PROVENIENS:
Lois Sunneby, född Anger Bengtsson (1902-1974)

342

2020-11-24