Barbro Nilsson, matta, "Spättan Grå"
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BARBRO NILSSON, matta, "Spättan grå", Märta Måås-Fjetterström AB, stiliserad dekor i grått och violett, signerad AB MMF BN, 314 x 206 cm, ställvis smärre slitage, något smutsig, fransar delvis med skador och något missfärgade
179
2020-11-24